DROGA DO SUKCESU Jasno określony cel

Możliwości rozwoju

W naszej firmie oferujemy różne ścieżki rozwoju:

Bądź fachowcem w swojej dziedzinie!

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii wpływa na jakość nie tylko naszych mebli, ale również samej pracy. Zatrudniamy fachowców, m.in. szwaczki, tapicerów, operatorów maszyn, pracowników logistyki wewnętrznej. Oferujemy pracę zarówno dla doświadczonych osób, jak i dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w czymś „nowym” – przyuczamy do zawodu.

Krojczy dbają o odpowiednie wycięcie materiałów na maszynach CNC. Szwaczki zszywają wykrojone elementy tkanin i przekazują do tapicerni. Dział materacy i topperów dokłada swoją cegiełkę w postaci wyprodukowania wybranych przez klienta elementów: materacy i toppera. Następnie tapicerzy nadają ostateczną formę meblom. Pakowacze w sprawdzony sposób zabezpieczają łóżko na czas transportu. I tak powstaje gotowy produkt.

Proces ten jest w dużej mierze zautomatyzowany.

Moje doświadczenie jest kluczem do sukcesu

"W Christianapol Meble Polska pracuje od początku powstania zakładu w 2018 roku. Stanowisko krojczej jest mi doskonale znane. Praca na tym stanowisku, to była moja pierwsza praca, kiedy miałam 18 lat."

Anna, Krojcza, pracuje w Christianapol Meble Polska od 2018 roku

Przyjazna atmosfera i możliwość rozwoju zawodowego

„Praca na stanowisku kontrolera jakości w firmie Christianapol Meble Polska umożliwia mi stabilność zatrudnienia i płacy, pracy w miłej i przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego swojego doświadczenia i praktycznej wiedzy, co wiążę się w efekcie końcowym na spełnieniu oczekiwań klienta.”

Piotr, kontroler jakości, pracuje w firmie Christianapol Meble Polska od 2020 roku

Dużo satysfakcji i dobre warunki do budowania własnej kariery

„Pracę w fabryce w Sulęcin rozpocząłem w sierpniu 2018 roku na stanowisku Operatora maszyn CNC. Przeszedłem 6-miesięczne szkolenie na terenie Niemiec. Od lutego 2021 roku objąłem funkcję Kierownika Działu produkcji materacy i topperów. Od września 2021 mój dział został poszerzony o rozkrój pianek. Praca w tej Firmie przynosi mi wiele satysfakcji, możliwości rozwoju, pogłębiania wiedzy i szkolenia się. Dla osób ambitnych Firma stwarza warunki do awansu.”

Piotr, kierownik działu produkcji materacy i topperów, pracuje w Christianapol Meble Polska od 2018 roku